Muzeum - Zespół Synagogalny we Włodawie

CzcionkaAAAKontrastAAA

Ferie zimowe w Muzeum

W dniach 15-19 lutego 2016 r. nasze muzeum zorganizowało ferie zimowe dla dzieci z Włodawy oraz Powiatu Włodawskiego. Oprócz stałych bywalców odwiedzały nas również dzieci z zimowisk ze Szkoły Podstawowej nr 2 i 3 we Włodawie oraz ze świetlic gminnych. Ok. 700 dzieci brało udział w warsztatach: malarskich, rzeźbiarskich, plastycznych, fotograficznych, etnograficznych, tańca żydowskiego, kaligrafii hebrajskiej i wielu innych. Zainteresowaniem cieszyły się również gry, zabawy, quizy i podchody muzealne.

Ferie zimowe w Muzeum zorganizowaliśmy przy wsparciu finansowym Miejskiej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Włodawie oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Włodawie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.