Muzeum - Zespół Synagogalny we Włodawie

CzcionkaAAAKontrastAAA

Wyniki konkursów związanych z obchodami 1920 roku na Ziemi Włodawskiej

konkurs www.jpg

6.10.2020 r. w naszym Muzeum odbyło się podsumowanie konkursów o tematyce historycznej związanej z obchodami 1920 roku na Ziemi Włodawskiej. Konkurs skierowany był do uczniów klas podstawowych, ponadpodstawowych oraz do mieszkańców powiatu włodawskiego. Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie prac konkursowych.

Jury w składzie: Joanna Orzeszko, Jolanta Madej, Mariusz Komorowski oceniało wszystkie prace według następujących kryteriów:

- samodzielność wykonania

- oryginalność pomysłu

- ogólny wyraz artystyczny i emocjonalny.

W kategorii wiekowej klasa I – III SP nagrodzono:

1 miejsce - Barbara Zając (kl. II a, SP nr 3)

2 miejsce - Dagmara Dejneka (kl. III d, SP nr 3)

3 miejsce - Anna Tokarska (kl. II a, SP nr 3)

Wyróżnienie – Filip Pamulski (kl. I c, SP nr 3)

W kategorii wiekowej klasa IV – VI SP nagrodzono:

1 miejsce - Hanna Odyniec (kl. V SP nr 3)

2 miejsce - Karolina Sidoruk (kl. VI SP nr 3)

3 miejsce - Nikodem Czuj (kl. VI SP 3)

Wyróżnienie – Igor Mielniczuk (kl. VI d SP 3)

W kategorii wiekowej szkoły ponadpodstawowe nagrodzono:

1 miejsce -  Kamil Małachowicz „Wspomnienia Warszawskie” (I LO im. T. Kościuszki)

2 miejsce -  Paulina Gąsiorowska „Droga Córeczko !” (I LO im. T. Kościuszki) ex equo Dominika Zarczuk „ Nadzieja na Niepodległą” (I LO im. T. Kościuszki)

3 miejsce -  Natalia Kloc „Drogi Pamiętniku”(I LO im. T. Kościuszki)

Wyróżnienie - Piotr Przybylski, Prezentacja - Bitwa-Warszawska-1920 (kl. 2cg)

Z powodu sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, nie możemy spotkać się na uroczystym finale, dlatego zapraszamy po odbiór nagród z legitymacją lub dokumentem potwierdzającym tożsamość osoby nagrodzonej w dniach 14 – 16.10.2020 r. w godz. 8.00 – 15.00.